Чому кампанія «Будьте в безпеці» є важливою?

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Thomson Reuters з гордістю співпрацюють у кампанії «Будьте в безпеці», щоб надати життєво важливу інформацію та поради, які допоможуть українцям зрозуміти ризики торгівлі людьми і шляхи отримання допомоги.

Нові дані Thomson Reuters і ОБСЄ виявили чіткі сигнали того, що торговці людьми полюють на українців, які рятуються від конфлікту, і що попит на сексуальні послуги онлайн зростає. Цей попит заохочує злочинців заманювати, вводити в оману та примушувати жінок і дітей до надання сексуальних послуг та інших форм експлуатації.

Ця ситуація вимагає негайних дій. Ми всі несемо відповідальність за забезпечення безпеки людей шляхом надання їм інформації, необхідної для прийняття обґрунтованих рішень і отримання допомоги, якщо вона їм потрібна.

У відповідь ОБСЄ та Thomson Reuters ініціювали глобальну кампанію з поширення інформації про торгівлю людьми «Будьте у безпеці».

Як підтримати кампанію «Будьте в безпеці»?

Кампанія «Будьте у безпеці» — це цифрова кампанія з підвищення обізнаності, спрямована на українців у приймаючих країнах, з метою надання їм цільової інформації та порад, які допоможуть захиститися від торгівлі людьми.

Зараз ми просимо ВАС приєднатися до цих зусиль і підтримати кампанію «Будьте в безпеці» вже сьогодні.

Наше завдання просте: ми маємо поінформувати якомога більше українців про те, як вони можуть бути обізнаними та вберегтися від експлуатації. Будь ласка, допоможіть нам підвищити обізнаність, поширивши інформацію про кампанію серед широкого загалу:

  • Щоб бути в курсі подій та ділитися постами ОБСЄ з порадами для українців, підпишиться на https://twitter.com/osce_cthb.
  • Якщо ви представляєте організацію, ви можете сприяти ширшому охопленню кампанії, щоб вона досягла якнайбільшої кількості українців у країнах, де вони перебувають. Щоб отримати набір інструментів для просування кампанії у ваших соціальних мережах, зв’яжіться з нами за адресою info@cthb.org.

Наша мета — повідомити якомога більше українців про небезпеку, яку становлять торговці людьми. Співпрацюючи, ми можемо допомогти їм бути обізнаними, бути в безпеці.

Organization for Security and Co-operation in Europe

Про ОБСЄ

З 2003 року в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) працює спеціальний офіс для допомоги державам у боротьбі, запобіганні та остаточному припиненні торгівлі людьми – Офіс Спеціального представника та координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми.

Завдяки технічній допомозі, розвитку потенціалу, дослідженням, розробці політики і підвищенню обізнаності, Офіс Спеціального представника координує зусилля ОБСЄ щодо всіх аспектів боротьби з торгівлею людьми: підтримує держави у виявленні та захисті жертв торгівлі людьми, допомагає розробляти ефективні стратегії розслідування та судового переслідування торговців людьми, а також формулює науково обґрунтовані політики, щоб у першу чергу запобігати торгівлі людьми.

https://www.osce.org/cthb

Thomson Reuters

Про Thomson Reuters

У Thomson Reuters ми застосовуємо власні дані, технології та знання у відповідних галузях, щоб підвищити використання даних із користю для суспільства – для виявлення осіб, причетних до торгівлі людьми, та сприяння правосуддю для постраждалих.

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з такими організаціями, як ОБСЄ, щоб підтримувати боротьбу з торгівлею людьми шляхом обміну передовим досвідом и визначення сфер співпраці. Наше співробітництво відображає ефективність державно-приватного партнерства і те, як технології відіграють ключову роль у покращенні запобігання та переслідування торгівлі людьми, а також захисту постраждалих.

https://www.thomsonreuters.com/en/about-us.html